| FloryFloricica a întrebat:

Am si eu un laptop si de ceva vreme, dupa 30 de minute dupa ce il deschid se inchide pentru cateva secunde si se redeschide si undeva in bara de activitati, in dreapta jos scrie " display driver stopped responding and has recovered"! Stiti cumva ce poate avea?

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Reinstaleaza driverul de la placa video. Daca nu functioneaza, cred ca placa video este de vina. Nu mai face fata. Probabil din cauza caldurii. Asa imi face si mie cateodata la PC.

| FloryFloricica explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Si se poate intampla ceva cu laptop-ul meu daca nu reinstalez driverul?

| 0x11111051 a răspuns:

Dezinstaleaza draiverul videocartii si instaleaza-l din nou!