| geo9696 a întrebat:

am si eu un Nokia n97 si am vazut pe youtube ca se poate baga wind xp sau android ..etc as vrea windows xp ca in video asta daca ma ajutati dau funda! http://www.youtube.com/watch?v=_YwuV13KGpI

Răspuns Câştigător
| MihaiTT a răspuns:

Daca citeai si tu ce zice lumea pe acolo putei sa-ti dai seama ca ala ori e replica N97 si are windows mobile ori este remote desktop pe vreun windows.

| geo9696 explică (pentru MihaiTT):

Da ma si ce nu poti sa bagi wind pw n97? chiar asa ..sau android

| MihaiTT a răspuns (pentru geo9696):

Baga tu ...hai sa te vad happy