| Acsinte_Andrei_1995 a întrebat:

.. legata de nfs mw 2012 hd pentru telefon:
merge si pe windows phone 7.5? ca am vazut ca a aparut pentru android, ps vita, ps3, pc si iOS, insa windows phone a aparut un pic mai tarziu si as vrea sa stiu daca a probat cineva pe un Nokia lumia(cu wind phone) acest joc,
Ajutati-ma pls, dau funda.

3 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

De ce nu?

| Acsinte_Andrei_1995 explică (pentru EuAli):

Pai am cautat pe internet, si-mi arata ca e fabricat doar pentru OS-urile mentionate mai sus

| Acsinte_Andrei_1995 explică:

PS: Dau funda la cel care posteaza primul si un video unde mi-ar arata ca ar merge si pe windows phone