| Acsinte_Andrei_1995 a întrebat:

.. legata de nfs mw 2012 hd pentru telefon:

merge si pe windows phone 7.5? ca am vazut ca a aparut pentru android, ps vita, ps3, pc si iOS, insa windows phone a aparut un pic mai tarziu si as vrea sa stiu daca a probat cineva pe un Nokia lumia(cu wind phone) acest joc,

Ajutati-ma pls, dau funda.
PS: Dau funda la cel ce-mi arata si un video

4 răspunsuri:
| iesiacasa a răspuns:

Sall eu am jucat dar pe android pe windows phone nu cred a aparut ca are cineva din clasa un Nokia lumia800 si nu este pe market jocul acela. unde ai vazut tu jocu.

| Acsinte_Andrei_1995 explică:

Eu am cautat pe net... si eram curios daca ar merge si pe Nokia lumia 710 sau 800

| Acsinte_Andrei_1995 explică:

Inca nu am declarat castigatorul, asa ca mai astept raspunsuri

| Mosternag159 a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti iei alt telefon.