| KoBrAVaSaluta a întrebat:

Am si eu un Samsung Corby si mi s-a strikt touch-ulsad. Ce pot sa-i fac ca sa mearga? Garantia mai e valabila pana in ianuarie 2012 dar nu gasesc garantie acela... L-am luat de la Vodafone din vaslui ...am gasit un certificat de garantie dar nu scrie produsul pe el si nici data din momentul cumpararii.
Stiti pe undeva prin Vaslui vreun Service bun care poate repara asta? va rog help

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il repari dar daca nu ai certificatul de garantie, platesti.

| xXxVal3riuxXx a răspuns:

Simplun te uiti la filme xxx si trece