| ChiscariSamuel1995 a întrebat:

Am sters un program de pe calculator numit "search all tab" (asa ceva) si daca vreau sa deschid mai multe pagini pe 'chrome' mi se deschid dar cand dau click pe ele dispar, sau cand intru pe facebook, cand dau click pe acea bara unde imi scriu id-ul dau pe id si nu merge, si sunt la 'chrome' 3 linii paralele si mi se fac portocalii si nu pot umbla la setari.
FUNDA! VA ROG ajutati-ma CU CEVA!

2 răspunsuri:
| Constantinescu_Roberto_1973 a răspuns:

Incearca in istoric. Funda?

| ChiscariSamuel1995 explică (pentru Constantinescu_Roberto_1973):

Da dar nu pot intra nici acolo dar l-am facut 60% sa mearga laughing