| Vlad_Bogdan_1996 a întrebat:

Am un abonament colibri 10 ( de internet) de la Orange. In fiecare luna primesc 3 GB de internet la viteze destul de mari iar dupa consumarea acestui trafic am internet nelimitat la viteze de pana la 128 Kbs. Intrebarea este daca stiti smekeri de marit putin viteza sau macar niste idei care mi-ar fi folositoare. Va rog sa ma ajutati dau funda. PS. Nu-mi spuneti de routere scumpe doar idei de marit viteza sau daca stiti anumite dispozitive care m-ar ajuta puteti sa mi le spuneti Multumesc.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia-ti un abonament la DIGI. Platesti si mai putin si ai trafic nelimitat.