| Istrati_Cosmin_1998_fuNW a întrebat:

Am un adaptator de card si merge bine cardul iar adaptatorul cam asa-asa zic asa-asa pentru ca a mers inainte si acuma numai merge, cand bag adaptatorul in pc nul citeste se aprinde un beculet verde la unitate cand il pun, inainte se aprindea beculetul verde dupa se inchidea si se aprindea din nou si mergea.Am formatat cardul ca prostu si tot n-a mers.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| krysti22 a răspuns:

Vezi in partea stanga a adaptorilui este un mic buton, sa ii zicem, si da de el in sus si incearca dupa

| Istrati_Cosmin_1998_fuNW explică (pentru krysti22):

Tot nu merge si stiu chestia asta este protejat-neprotejat