| AHappyDay a întrebat:

Am un antivirus Eset smart scurity si as vrea sa descarc de la Microsoft Microsoft Security Essentials. Stiti daca cele doua antivirusuri se vor incurca unul pe alutul(stiu ca nu e bine sai ai doau antivirusuri pe PC) sau daca pot aparea probleme.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca sti ca nu e bine sa ai 2 antivirusi instalati in acelasi timp in pc atunci la ce ai mai pus intrebarea? Nu se pot instala 2 antivirusi pe un pc, indiferent care ar fi numele lor.

| AHappyDay explică (pentru neluL):

Dar malwarebytes anti malware?

| neluL a răspuns (pentru AHappyDay):

Ala DA! Merge!