| Dia0004 a întrebat:

Am un calculator cu Windows Vista 7 si i-am instalat internetul. Pe el am 3 conturi, dintre care doar la unul ii mai stiu parola. Ca sa instalez Google Chrome si alte chestii imi trebuie parola contului de la administrator. Problema este ca nu o mai stiu. Cum pot sa sa sterg parola sau sa o modific fara sa o introduc pe cea veche?
P.S. Am incercat in panoul de control dar imi zice ca windows nu schimba parola.
Va rog ceva fara stick care sa necesite nu stiu ce program!
Va rog ajutati-ma! sad

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Daca va mananca in DOS...
Iti trebuia conturi, sa mai si uiti parolele! Cap avem, minte ne mai trebuie!
http://www.epasystems.ro/resetare-parola-administrator-in-windows/