| XGamerX a întrebat:

Bună TPU
Am un calculator Lenovo si cu ceva timp am intrat in bios ca sa modific ceva inlegatura cu bootarea si de atunci nu mai pot intra deloc in bios indiferent de ce as apasa. Cand pornesc calculatorul nici nu imi mai apare imaginea de la Lenovo cu facea inainte si imi intra direct in windows

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cel mai probabil ai activat fast boot. Verifica daca pentru laptopul tau exista vreun tool cu care poti dezactiva fast boot din windows. Daca nu exista trebuie resetat biosul.

| RAY a răspuns:

F2 + fn, dar rapid man las ca va intra si eu am avut probleme de asta

| K0sti a răspuns:

Nu esti suficient de rapid!