| alextheunstoppable a întrebat:

am un galaxy s plus i9001 si cind vreau sa il conect la pc prin usb imi apar doua partitii si imi zice dupa ce selectez una dintre removables-- please insert a disk--, am selctat stocare in masa din tel, nu reusesc nicum sa imi pun muzica sau altceva de pe pc pe tel, ajutati-ma va rog, dau funda!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Update soft.

| RadikalGamer a răspuns:

În bara de notificări o să îți apară ceva cu USB. Apeși pe aia și o să apară un roboțel. Sub roboțelul ăla e un buton, ceva gen "Conectare USB". Apeși pe el. Sper că te-am ajutat!