| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un Samsung Galaxy Mini 2 si am facut niste poze cu el..Problema e ca nu pot sa le bag in pc..am conectat cablul de date si imi apar doua partitii, care daca dau pe ele zice insert disk...
Ce trebuie sa fac? Primul raspuns bun are funda!

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Instaleaza Samsung Kies :
http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/Kies.shtml

| hanonime a răspuns (pentru taken):

A functionat prima data, dar a doua oara cand am incercat nu imi mergea.....tot asa zicea insert disk

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da restart telefonului sau calculatorului si mai incearca o data.

| Fuckster a răspuns:

Prima data intrii:Setari->Aplicatii->Dezvoltare->Depanare USB bifezi casuta! Iare dupa ce ai conectat cablu de date trebuie sa-ti apara la notificari USB conectat si dai acolo si iti apare "Activati stocarea USB" dai pe el si dupa trebuie sa-ti apara cardul in calculator.Asta daca ai card si pozele sunt salvate in el.