| Chirtes_Dragos_1999 a întrebat:

Am un iphone 4 cu ios 7.1.2 ultima versiune a lui, si asi dori sa descar Facebook Instagram... dar aceste aplicati cer versiune de ios 8.0 sau mai mare am vreo sansa sa le pot instala? daca da cum?

2 răspunsuri:
| Nagibator a răspuns:

Vezi daca ai sansa sa ii mai faci Jailbreak si instalezi cydia. Dupa ce ai instalat cydia si toate repo-urile instalezi pe pc freedom sau asa ceva. Aplicatiile le descarci de pe google sub forma ipa nu apk.

| Chirtes_Dragos_1999 explică (pentru Nagibator):

Mai explicit te rog, unde descarc jailbreak?