| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa imi adaug pronumele pe Instagram? Am un iphone 12, ultima versiune actualizata. Nu stiu ce pot sa ii mai fac.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nevoie. Toata lumea stie ca esti o "ea" din moment ce esti fata.

| nujcatoatesuntluate a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate are alte pronumehappy

| anonim_4396 explică (pentru nujcatoatesuntluate):

Nu poate sa aiba alte pronume

| elennax a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti pe langa.

| anonim_4396 explică (pentru elennax):

­foarte bine argumentat
ce fata desteapta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar pronumele se folosesc de obicei atunci cand persoana la care te referi nu e de fata. De ce iti pasa cum se refera ceilalti la tine in conversatiile lor private? Mai sunt si alte cuvinte pe care ai vrea sa le foloseasca atunci cand vorbesc despre tine?

| Pikmin a răspuns:

Puneti-le in bio