| Alexandru_Mihai_1996_LLyJ a întrebat:

Salut,caut si eu rezolvarea la upgrade-ul unui 4s, ultima versiune disponibila pe care o am e iOs 7.1.2 si multe aplicatii necesita minim iOs 8, am cautat fel si fel de solutii dar nu reusesc.
Am vazut multe persoane care aveau totusi pe 4s-urile lor Youtube, Facebook, pe care eu nu le pot descarca.
Multumesc

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DoarStefan a răspuns:

Pe iphone-ul meu(4s) ultima versiune e 9.3.5
Te duci la general=> actualizare software si daca esti conectat la internet iti va gasi o actualizare, cel putin asa e la mine...
BAFTA!

| Alexandru_Mihai_1996_LLyJ explică (pentru DoarStefan):

Asa am facut, dar ultima disponibila este 7.1.2