| SelenaAiram a întrebat:

Am un iPhone 6 pe care l-am scăpat acum ceva timp, display-ul nu s-a spart foarte rău doar o mica zgârietură pe tot ecranul de sus până jos dar este foarte subțire aproape nici nu se vede. L-am mai scăpat de câteva ori, nu s-a spart dar la un moment dat pe ecran începeau să apară niste dungi si dacă apasai puțin pe ecran dispăreau. După câteva zile sora mea mi l-a luat din mana și a tras mai tare de el apăsând pe ecran și atunci a început să apară iar dungi pe ecran, dar de data asta nu mai dispăreau iar la un momentdat s-a stins ecranul de tot, nu se mai vedea nimic. Se mai poate repara? Cat m-ar costa sa îl repar? Știe cineva un service GSM bun prin București? Dacă nu știu exact ce are, plătesc și diagnosticarea problemei și înlocuirea displayului? De când mă știu am avut iPhone și sunt obișnuită cu ele, acum am un Huawei p9 Lite și nu îmi place delocsad mulțumesc anticipat dau funda :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 7 milioane o sa te coste sa inlocuiesti ecranul, adica mai mult decat face un iphone 6 la mana a doua.