| RaduVladStefan a întrebat:

Am un laptop Acer aspire 315-41-R58X luat pe comanda de la Altex. Cu gandul sa-i scot bateria ca sa-l tin la incarcat tot timmpul, am desfacut 2 capacele de pe spate care aveau cate un surub. Acest laptop avea sigiliu? Si daca da, este posibil sa-l fi pierdut? Multumesc

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ce sa fi pierdut? Singurul lucru pierdut este garantia. De ce trebuia sa scoti bateria? Il poti tine la incarcat si cu baterie si fara baterie.