| dantiberiu06 a întrebat:

Buna TPU.Am un laptop Acer Aspire E1-531 si cand intru in BIOS nu ma lasa sa accesez diferite optiuni cum ar fi : sa pun parola la HDD,sa aloc mai multa memorie pe placa video, etc De ce oare?

Răspuns Câştigător
| IT4Ever a răspuns:

Incearca sa faci un update la bios dar mare atentie daca nu te pricepi du-l la cineva care se stie.un update gresit poate sa strice iremediabil laptopul

4 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Nu ai acele optiuni sau e protejat?

| dantiberiu06 explică (pentru IT4Ever):

Am acele optiuni, dar este protejat...nu ma lasa sa le accesez

| dantiberiu06 explică (pentru IT4Ever):

Ok,Multumesc de ajutor!

| IT4Ever a răspuns (pentru dantiberiu06):

Cu placere happy

| IT4Ever a răspuns (pentru dantiberiu06):

Incearca sa faci un update la bios dar mare atentie daca nu te pricepi du-l la cineva care se stie.un update gresit poate sa strice iremediabil laptopul