| Adrian_Galis_1999 a întrebat:

am un laptop Asus i7, hard de 1 terra, am o problema. Cand l-am aprins s-a blocat dintr-o data, adica imi arata doar logo-ul Asus si ramane asa, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| DeathLord93 a răspuns:

Si eu am tot Asus am patit aceiasi faza azi ma jucam si a crapat dar acum vad ca si-a revenit
Nu stiu ce sa spun eu am Windows 10 instalat si banuiesc ca si a facut vreo actualizare insa mai multe nu pot sa spun vad ca la mine acum merge bine
Verifica sa nu ai virusi eventual driverele sa fie la zi si praful din el
Bafta

| K0sti a răspuns:

Scoate hardul si porneste-l fara!