| Cristy4849 a întrebat:

am un laptop Asus iar dupa ce se incarca Windows-ul pe ecran apare o notificare cum ca hard-diskul e pe moarte si trebuie sa fac imediat back-up ca sa nu pierd datele. Mentionez ca la aprinderea(pornirea) laptopului acesta ramane la imaginea cu logo-ul asus si nu booteaza mai departe. Trebuie sa schimb hardul?

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Nu problema este a windowsului! finca nu mai vrea sa se incarce. sau sters unele fisiere care apartin de booting.