| paulmed25 a întrebat:

am un laptop care a luat o tranteala mai devreme si din pacate datele de pe HDD cred ca sau sters ori hardul s-a stricat. deci hardul ori cum booteaza cand instalez windows 7 insa pe la jumatate se opreste, dar nu asta e problema. problema este ca eu vreau pozele de pe HDD. MAI SE POT RECUPERA? mentionez ca hdd e si formatat.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, se pot recupera, in majoritatea cazurilor. Cauta-ma cu mesaj privat.

| georgian47 a răspuns:

Daca HDD e formatat, imi pare rau sa-ti spun dar nu mai poti recupera. Dar cum stii ca e formatat, poate e formatata doar o partitie, si cu instalarea de win 7, incearca cu alt cd. Funda?

| Kolyaro a răspuns:

Se pot recupera dar trebuie scos din laptop si conectat la alt pc pentru a fi recuperate datele, daca e vorba de poze/muzica/documente se pot recupera in proportie de 80-90%