| ioanamonica a întrebat:

Am un laptop cu o camera web integrata destul de mica. Am un web cumparat de mine prin usb de 5 mpx. Cand vreau sa ii dau cuiva camera web prin usb (nu pe cea integrata)pe mess, ma vede prin cea integrata. Cum sa ii dau sa ma vada prin cea usb? De instalat am instalat-o si merge de minune cea prin usb. Am probat la un laptop mai vechi.

2 răspunsuri:
| Crystyan_Dan_1998 a răspuns:

Din pacate nu ai ce sa ii faci, laptop-ul meu acum cateva zile a pupat podeaua si web-ul saa dus dracu sad.am cumparat un web prin usb si merge destul d bine, poti sa il folosesti usb ca, daca nu iti merge web-ul intergrata o sa iti mearga usb ia si folosestel SUCCES!winking

| ioanamonica explică (pentru Crystyan_Dan_1998):

Imi merge cea integrata si cea prin usb. Dar eu vreau sa ii dau pe mess camera web prin usb nu pe cea integrata.Cand dau la my webcam pe mess mi-o deschide pe cea integrata nu pe cea prin usb cum as vrea. Sti cum?