| SaraJ a întrebat:

Am un laptop de la Asus si as vrea un software de supraveghere video care sa utilizeze camera incorporata. Totusi, pe net n-am gasit nimic ce sa mearga si in momentul in care sistemul este in modul "Sleep" sau "Hibernate". Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Visoiu_Florin_Florin_1967 a răspuns:

Du-te pe videotutorial.ro si scrie sus in casuta de cautare soft de supraveghere video, cu ocazia asta ai posibilitatea sa vezi si cum se instaleaza, dar si cum se foloseste softul succes.