| Ursu_Razvan_1994 a întrebat:

am un laptop HP G61 si nu imi arata ca se incarca bateria... daca scot bateria laptop-ul sta aprins, dar daca bag bateria nu-mi arata ca se incarca.plus ca de ceva timp bateria se incarca pana la 84-85%.ce pot face.am dezinstalat si Microsoft ACI.dar tot degeaba. Funda pentru solutiewinking

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg.Nu-ti arata ca se incarca dar totusi iti arata ca incarca la 84-85%.Hotaraste-te.

| Ursu_Razvan_1994 explică:

Omule nu-mi arata ca se incarca dar bateria sta tot timpul la 84-85% nu depaseste. odata ce i-am scos bateria si sta aprins se incarca, dar cand pun bateria la loc nu-mi arata stecherul ala langa baterie ci doar bateria simplawinkingdaca ai laptop si win7 stii