| PuFaRiNaDoLshe a întrebat:

Am un LG GS290 si aveam card de memorie la el.De la un timp imi apare in partea de sus a ecranului o iconita care reprezinta un card de memorie dar imi apare un X pe acea iconuta,desi am cardul de memorie in telefon.Am dat sa formatez memoria externa si tot nu a mers.Ce pot sa fac?FUNDAAAA

4 răspunsuri:
| вσмвση3ℓ a răspuns:

Nu iti lua altul reformateaza`l si o sa mearga si eu am patit...si dp ce l-am facut a merswinking

| PuFaRiNaDoLshe explică (pentru вσмвση3ℓ):

Am dat sa il reformaez de 4 orilaughingSi tot nu a merslaughing

| Babylonul a răspuns:

Pai iti apare informatia asta deoarece nu poate sa citeasca cardul sau cardul este eronat, in cel mai simplu caz pui cardul tau la alt telefon sa vezi daca e bun daca da bine daca nu, ce sa faci ei altu, sau s-ar putea ca unitatea de contact cu cardul sa fie distrusa si nu duce informatiile de la card in telefon pentru detalii pm me bafta laughing

| PuFaRiNaDoLshe explică:

Pai pana acum cardul mergea si am incercat sa il pun la alt telefon si merge.Cel mai bine e sa iau altul noulaughing