| PuFaRiNaDoLshe a întrebat:

Am un telefon LG GS290 si dintr-odata nu mai am nimic pe cardul de memorie.Acolo unde arata cat e ceasul imi apare ca am cartela de memorie dar imi apare un X pe ea.Am dat sa reformatez memoria externa dar imi trebuie un cod de 4 cifre care cred ca e scris pe carticica lui cu instructiuni.Problema e ca nu stiu unde e acea carticica.Stie cineva care poate fi acel cod? Fundoaie!

Răspuns Câştigător
| Ana_Anyka_Dulcika_1988 a răspuns:

Buna... ca sa il formatezi ai nevoie de acel cod... codul e OOOO asa mi s-a intamplat si mie
Sper sa te ajute Te puuup :*

1 răspuns:
| tiberiutiberiu a răspuns:

Iti apare pentru ca este zgariat cipul la card sau nu mai merge. Funda?