| AndreiSaigo a întrebat:

Am un monitor LCD Samsung SyncMaster 720N, si am o problema cand ma uit la filme.Cand dau filmul in Fullscreen imi apar 2 bari negre orizontale,in parte de sus, si in partea de jos a monitorului.Ma puteti ajuta sa pot vedea filmul pe tot ecranul?

1 răspuns:
| Admunssen a răspuns:

Este normal. Monitorul tău are un display 4/3. Cele mai multe filme sunt în format 16/9. Dacă ai vedea filmul pe toată suprafața ecranului, totul ar fi alungit in sus. Este normal și nu este o defecțiune.