| caty870 a întrebat:

Salut,am o problema...Am un monitor Samsung SyncMaster 720N. Problema este ca atunci cand este pornit imi apare tot timpul pe centrul ecranului chenarul de schimbare a luminozitatii.Ca si cand a-si tine apasat butonul de care dau luminozitatea mai tare... Daca stie cineva cum ma poate ajuta, va rog sa o faceti happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apasa butonul de meniu pana dispare acea optiune.

| caty870 explică (pentru mgtow):

Dispare uneori, dar reapare imediat

| mgtow a răspuns (pentru caty870):

Contacteaza fabricantul pentru remedierea problemei. Gasesti numarul la ultima hartie in manualul monitorului.