| aceeasi a întrebat:

Am un Nikon Coolpix P310 si nu mai gasesc cablul cu care incarcam camera si descarcam pozele...ce metode stiti prin care pot sa descarc pozele pe calculator, avand in vedere ca are bateria goala? Nu pot cu cardul de memorie pentru ca nu am laptop. Astept un raspuns cat mai rapid! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Liiiax99 a răspuns:

Pai daca celelalte fire nu intra...
Incearca in computer cablul, conecteaza-l la aparat si vezi totusi daca merge.

4 răspunsuri:
| Liiiax99 a răspuns:

Nu poti prin nici-o metoda si mai ales ca ai si bateria goala, iti trebuie cablu.

| aceeasi explică (pentru Liiiax99):

Am mai gasit azi un cablu in cutia camerei...Scuze chiar nu ma pricep sa explic in termeni tehnici asa ca o sa iti spun cum arata in caz ca imi poti spune la ce foloseste si daca ma poate ajuta. Are un capat care intra in orificiul din camera si de acolo pornesc inca trei fire, iar la final acestea se despart si sunt colorate: unul alb, unul rosu si unul galben. Ti-as fi recunoscatoare pentru un al doilea raspuns.

| aceeasi explică (pentru Liiiax99):

Am incercat, dar nu se potriveste...Multumesc oricum pentru timpul acordat! Iti voi da o funda in semn de apreciere!

| Liiiax99 a răspuns (pentru aceeasi):

Mersi!

| Liiiax99 a răspuns (pentru aceeasi):

Pai daca celelalte fire nu intra...
Incearca in computer cablul, conecteaza-l la aparat si vezi totusi daca merge.