| Ioanantonia a întrebat:

am un nou laptop cu windows xp laughing)))) si nu pot sa il conectez la net,ipadul merge prin wifi si el ar trebui sa mearga, daca nu prin wifi macar prin fir ca i l-a bagat si tot nu merge laughing))) ajutorrrr scuze de...categore

1 răspuns:
| DragosM a răspuns:

Bun, sunt 2 probleme posibile: 1. nu ai instalat toate driver-ele (CD-urile cu care a venit) si nu ai programul special pentru a avea acces la internet; 2.Placa de retea nu functioneaza, dar cum laptop-ul e nou, slabe sanse.