| Si_Punct_Alex_2000 a întrebat:

Am un PC Dell Optiplex Gx280, iar atunci când il pornesc se aud cateva beep-uri iar monitorul nu afişează nimic. Pc-ul se aude cum functioneaza si toate led-urile sunt aprinse. Va rog ajutaţi-mă! sad

Răspuns Câştigător
| blAster85 a răspuns:

Bipul e incontinuu? scoate una din placutele de rami, incearca-le pe rand, vezi cu care nu mai da bipuri. daca mai continua bipurile atunci porneste pc fara rami.ai alti rami sa incerci? vezi sa fie aceeasi frecventa daca bagi alti rami

| Si_Punct_Alex_2000 explică (pentru blAster85):

Am reusit. Mersi

| blAster85 a răspuns (pentru Si_Punct_Alex_2000):

Ok,ma bucur.