| skmatoor a întrebat:

Salutare. Am si eu o problema cu PC-ul, de ceva timp, dupa ce dau restart el nu porneste din nou ci intra in SLEEP MODE, monitorul se face negru...dar cooler-ul si toate cele functioneaza, nu se mai aude nici "beep-ul" acela. Ce pot sa fac? Am reinstalat windows-ul acum 3 zile. Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| TrAcEEEEE a răspuns:

Wa fratele meu stiu solutia ai placa de baza bulita si trebuie sa iti iei una noua deodarece ai dat restart la pc de prea multe ori si acum trebuie sa iti iei alta noua ^^ soarta

| skmatoor explică (pentru TrAcEEEEE):

Da da nu mereu face asa, uneori o ia la restart, nu stiu ce sa zic

3 răspunsuri:
| TrAcEEEEE a răspuns:

Da ma indiferent de ce iti face ai placa de baza bulita nu ai decat sa iti iei alta noua altfel nu exista solutie

| Sebimenis a răspuns:

Dai sa se inchida apesi pe shut down/inchidere