| baiatuucupizzza a întrebat:

Buna TPU am un router Huawei Hg655b si pe lateral are o intrare de usb.La ce ajuta acea intrare?

Răspuns Câştigător
| danyelo112 a răspuns:

La anumite laptopuri nu este intrarea care o ai pentru pc si se foloseste cablu usb pentru conectare

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Poti sa te conectezi la net si prin usbbig grin

| cornelm1976 a răspuns:

Acel port USB este pentru a introduce un stick sau un HDD extern cu cablu USB pentru a transforma routerul in server de FTP. Daca te uiti mai cu atentie in manual ai sa vezi ca explica mai multe despre aceasta facilitate superba. AI grija sa schimbi parola implicita daca il folosesti cu mai multi useri la un loc.

| baiatuucupizzza explică (pentru cornelm1976):

In manual e doar o pagina care scrie ca este pentru intrarea perifericelor straight face si am intrebat la Bucuresti si nici aia nu au stiutlaughing Dami te rog mai multe detaliibig grin

| kosyi a răspuns:

Am si eu asa ceva si nu face nimic interesant