| alejandru a întrebat:

Buna TPU....am un Samsung chat 222 si cand pun cablul de date doar sa-i incarc bateria. imi apare pe ecranul telefonului "Connected with PC". inainte nu aparea asa.cum pot face sa scot asta? am incercat sa schimb in setari Mass storage cu Samsung Kies. spune-ti daca asa trebuie sa apara sau nu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte normal sa para asta.Nu trebuie sa scoti acest mesaj. Daca nu apare acest mesaj inseamna ca pc/laptopul nu recunoaste telefonul.Si plus de asta te ajuta sa STII daca s-a conectat sau nu corect la pc/laptop.
Un telefon care nu afiseaza acest mesaj inseamna ca nu e conectat sau nu il recunoaste pc/laptopul, deci nu poti face niciun transfer de date.O zi faina.