| bibi5961 a întrebat:

am un Samsung galaxy ace, l-am root-at pentru a putea muta aplicatiile pe sd din cauza putinei memorii a telefonului. pana aici e oke, pot muta aplicatiile pe care le instalez. insa dupa ce mut aplicatiile, imi scade doar o parte din memoria pe care a avut-o aplicatie, nu o sterge toata, si asa mi se umple memoria telefonului cu nimic. de ce? ce solutie imi dati pentru aceasta problema? mentionez faptul ca folosesc ca aplicatie de transfer App2sd. dau funda. multumesc

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sa vedem, ca sa muti cum vrei tu, adica sa ramana 0% fisiere in telefon, trebuie sa ai card patitionat, si un kenrel care sa suporte ce vrei tu

| kiddoeraxus a răspuns:

Daca ai facut root foloseste Titanuim Backup.Isi face treaba super bine.