| stolz a întrebat:

Am un Samsung S6 Edge, e Nou nout si ma enervează faptul ca trebuie sa apas de doua trei ori pe ce vreau sa intru... unde trebuie sa intru sa schimb chestia asta? La setări dar unde? Nici in jos nu pot da

8 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Intra in aplicatia smart manager si curata memoria ram, eventual poti sa mai dai cate un restart cand vezi ca are probleme.

| Monika12 a răspuns:

La setari generale in sectiunea buttons

| LTAA a răspuns (pentru Monika12):

Tu stii ca nu exista sectiunea "buttons"in setari? raspunde numai unde stii exact ce trebuie facut

| Monika12 a răspuns (pentru LTAA):

Exista ...la mine personal la setari exista asa ceva

| LTAA a răspuns (pentru Monika12):

Ai s6?

| Monika12 a răspuns (pentru LTAA):

Nu,da am 5s

| LTAA a răspuns (pentru Monika12):

5s si s6 au sisteme de operare foaarte diferite

| Monika12 a răspuns (pentru LTAA):

N-as zice.