| lenesoi a întrebat:

Buna TPU am un subwoofer watsonsi 5.1 si acolo in spate unde bag firele de la boxe is 5 mufe pentru cele 5 boxe si 3 mufe din ele nu mai merg am ramas doar cu doua vreau sa stiu daca pun 2 boxe pe aceeasi mufa se poate arde subwooferul? am incercat sa pun doua si merge dar mi-e frica sa nu se ardabig grin cine stie sa imi spuna si mie daca se poate arde daca pun 2 boxebig grin dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| AvM94 a răspuns:

Nu cred, dar mai bine pune doar 2
sau cumpara altele

| lenesoi explică (pentru AvM94):

Asa zic si eu ca am pus 2 boxe si mergea dar mersi de ajutor daca nu mai primesc alte raspunsuri pana diseara iti dau fundahappy

1 răspuns: