| Adelina2003 a întrebat:

Buna TPU.Am un telefon LG KS360.Mi s-a stricat soft-ul si l-am dus la reparat. Pozele facute cu acest telefon erau super,acum iasa ingrozitor, nici muzica nu se mai aude asa bine.Ce pot sa fac? sad

6 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Cumparati alt telefon. happy

| Adelina2003 explică (pentru qLoveSmileღ):

Imi place mult telefonul, dar daca nu exista nicio solutie, o sa imi cumpar altul! sad

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Du-te la ala care ti l-a facut inapoi si intreaba-l pe el ce s-a intamplat..eu asa as fi facut, si dupa aia daca nu rezolv nimic, ma duc la alt service de telefoane.De exemplu e unul pe Iancului,e inca unu pe la Obor la pasaj,care sunt amandoua service-urile de treaba, adica eu ce problema am avut, s-a rezolvat, ba din contra la Iancului e un baietas care mi-a reparat pana si Xbox-ul 360, pricepi ce bun e omu'.Iti recomand sa mergi la el, am uitat cum il cheama ca a trecut cam 1 an, si nu ai cum sa nu gasesti sediul, ca stie mai toata pustimea din jur, e cam langa statia de 335, cum vii spre Piata Delfinului(daca stii), sau spre Socului(daca ai ascultat BUG Mafia, trebuie sa stii), si nu are cum sa nu ti-l repare baietasu' ala! Sal'tare si bafto dello dellooo, si sper ca te-am ajutat!

| Adelina2003 explică (pentru Stefan_Bagdan_1985):

L-am trimis la Bucuresti cand era in garantie, am dat 135 de lei, si poate costa mult sa il repar asa ca mai bine imi iau altul.Ma gandeam ca poate exista vreun cod pentru imbunatatirea calitatii sunetului si a camerei.

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns (pentru Adelina2003):

Nuuuu exista asa ceva, mai bine daca ai internet, cauta sa vezi de vreun driver ceva..intelegi? Ca s-ar putea sa fie si de la chestia asta, ca ma gandesc ca ala care ti l-a reparat, doar ti l-a reparat si nu cred ca ti-a si bagat drivere si alte chestii, si cred ca din cauza lipsei lor, merge telefonul prost! Nu strica sa incerci..deci cauti pe google cum se numeste telefonul tau, urmat de driver, si dupa aia pentru ce vrei, camera sau muzica.Ai priceput? Deci "LG ks360 driver camera", asa cauti pe net sau pe site-ul lor, mai bine.

| Adelina2003 explică (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Multumesc frumos! O sa caut! happy