| nicolici a întrebat:

Buna TPUhappy! am un telefon nokia c1-01 si cand bag castile merg din an in paste si in loc sa imi arate casti imi arata un radio si daca intru la radio imi spune sa coectez casca cu fir. vara`mea are telefon la fel si am bagat castile mele in telefonul ei si mergeau. la mine de ce nu merge?sad

Răspuns Câştigător
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Probabil e un defect fizic sau software,
schimba telefonul sau fa rost de alte tipuri de casti, daca tot nu merge, mergi cu el la un service autorizat.

1 răspuns:
| edwarddragos a răspuns:

Ori e din setari ori se strika softul telefonului...