| Floffy a întrebat:

Am un telefon Samsung c3222 si de cateva zile nu mai primesc sms-urile de la un prieten.Lui ii spune ca s-au trimis dar mie nu imi ajung.Am inchis si am deschis telefonul, am scos si cartela.dar tot nu au ajuns.Mentionez ca sms-urile de la ceilalti prieteni imi ajung.Ce sa fac pentru a le primi?

2 răspunsuri:
| Fundiツ a răspuns:

Ai rezolvat problema? daca nu, stiu eu care este cauza..am exacta celasi telefon ca al tau..si la inceput am avut exact aceeasi problema, dar am rezolvat-o

| habri3l a răspuns:

Mai bine du-te la un magazin ce apartine de operatorul cartelei pe care o folosesti si roaga pe el sa umble acolo pe la setari si sa vada care ii problema