| Mihai120 a întrebat:

Bună TPU, am un televizor smart tv de la Smart Tech am o problemă televizorul funcționează perfect dar problema este ca am 3 aplicații care merg prime video, Netflix si YouTube mai am niște aplicații cum ar fi Facebook, Twitter dar nu funcționează și am abonament la HBO Max și vreau să bag pe televizor dar nu am Magazin play pe el, este vreo cale să instalez HBO Max pe el?

1 răspuns:
| Emi14826 a răspuns:

Încearcă să te ajute cineva care are un televizor la fel și da poți instala