| iPhone_6487 a întrebat:

Buna TPU am un volan infiniMAX si cand intru in programul lui special de teste imi arata ca sta doar pe partea stanga:-127, si el ar fi trebuit sa arateconfused+0 ce trebuie sa fac p. s:i-am facut si calibratie si degeaba ajutor funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Florin_3378 a răspuns:

Salz,incearca sa il calibrezi din jocul respectiv, dar daca nici arunci nu merge si inca iti sta tot pe partea stanga posibil sa se fi blocat tablita aia ce o are el, am avut si eu si tot la 2-3 nopti de NFS il desfaceamrolling on the floorma lasa cand imi erea lumea mai dragarolling on the floor