| Zo0omy a întrebat:

Ciao TPU. Am si eu o problema cu laptopu' deci am vrut sa deschid un fisier cu notepad si mi s-au deschis toate... si nu stiu ce sa-i fac (adica s-au deschis toate fisierele din el inclusiv my computer my documents, etc ) Daca stitii ceva ce m-ar putea ajuta ziceti-mi si mie va rog big grin big grin. Dau fundita. Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Jko4r a răspuns:

Salut,asa am patit si eu cu laptop-ul acum 6 luni si a trebuit sa imi sterg contul si sa imi fac altul...

2 răspunsuri:
| Zo0omy explică:

Cine mai are problema asa sa downloadeze Defaut_LNK cu asta reuseti (dai clik stanga ->Merge -> OK -> DUpa un restart la PC/Laptop

| SXOR a răspuns:

Am avut si eu in trecut aceasta problema. Am reinstalat windows-ul si totul merge bine. Fundita?