| Alex_Alexandra_1997 a întrebat:

Am vrut sa-mi fac cont pe,, youtube,, dar a scris acolo ca Google nu poate sa va faca acest cont! Ceva de genul asta.

Puteti sa ma ajutati?

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Da un mesaj cu ce id, ca sa te pot ajuta la constantin. tatucu@gmail.com, acum daca este disponibil iti fac cont si tu o sa-ti schimbi parola in ce vrei tu

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fa-ti cont pe Gmail si acesta iti va fi contul si pe YouTube.

| redlynx90 a răspuns:

Iti faci un cont google dupa pagina de google.ro si apoi cand intri pe youtube ai deja cont creat dupa cel de google

| Alex_Alexandra_1997 explică:

Buna am incercat cu toate metodele pe care mi lea-ti spus dar scrie ca,, Goggle nu poate sa va faca acest cont daca ma ajutati mai mult faceti-mi voi un cont cu numele:
alex22niko

Si puneti o parola mi-a spuneti iar eu o schimb!

FUNDA!

| Alex_Alexandra_1997 explică:

Da doar trebuia sa scriu inca ceva aclo.
Cu ajutorul lui MeConstantine am facut totul bun.
MULTUMESC MeConstantine!

| mary2ramix a răspuns:

Trebuie sa faci cont google si e valabil si pe youtube