| costisuruniuc a întrebat:

Am windows 7 home premium x67 si am o problema cu unele aplicatii ca photoshop sau yahoo. Cred ca e ceva de la firewall ca nu mi se conecteaza la internet. Skype si alte jocuri care au nev de internet imi merg (unele). Deci daca stiti motivul multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Microsoft Windows 7 ce va mai place e din cauza windowsului (Recomand:Win Xp si Vista)

| costisuruniuc explică (pentru FlorinFindus):

Da laptopul nu e compatibil cu xp si nu imi place vista

| Mercorea_Petrica_1995 a răspuns:

Ar fi de preferat Windows 7 Ultimate X32....si apropo nu exista x67laughing

| Satanelmic a răspuns:

Poate ai x64. Vezi sa nu fie aplicatile blocate de antivirus, sau de firewall. In acest caz debloacale, sau puneti antivirusul pe silent mode ( sau cum ai tu happy ). Sau daca ai probleme la jocuri iti pui antivirusul pe gaming mode. Incearca sa opresti si firewall-ul. Dar la photoshop chiar nu stiu care e legatura cu internetul?