| MikiAbce99 a întrebat:

As avea o intrebare despre Twitter. De ceva timp mi-am facut si eu un cont si din pacate cand dau pe profilul meu sa ma uit si eu cate persoane mi-au dat follow nu imi apar. Adica, acolo sub poza de coperta unde ar trebui sa zica sa zicem " 100 tweets 327 following 67 followers " nu apare nimic, decat niste patratele conturate un arata decat conturul lor si cand dau sa apas pe acele patratele ma duce la tweets sau following depinde, sunt 3. Deci cum fac sa imi apara si mie cate tweet-uri am, cate persoane mi-au dat follow si restul? FUNDITA

3 răspunsuri:
| DanielW a răspuns:

Posteaza un print screen cu problema.

| mdsimina a răspuns:

Nu înțeleg ce vrei să spui, fă un print screen, bagă poza pe imgur.com și lasă linkul aici, și apoi îți explic eu totul