| MikiAbce99 a întrebat:

As avea o intrebare despre Twitter. De ceva timp mi-am facut si eu un cont si din pacate cand dau pe profilul meu sa ma uit si eu cate persoane mi-au dat follow nu imi apar. Adica, acolo sub poza de coperta unde ar trebui sa zica sa zicem " 100 tweets 327 following 67 followers " nu apare nimic, decat niste patratele conturate, nu arata decat conturul lor si cand dau sa apas pe acele patratele ma duce la tweets sau following depinde, sunt 3. Deci cum fac sa imi apara si mie cate tweet-uri am, cate persoane mi-au dat follow si restul? FUNDITA

2 răspunsuri:
| cococococo a răspuns:

Nu prea am inteles ce vreai, dar cred ca nu iti apare nimic, deoarece nimeni nu ti-a dat follow

| MikiAbce99 explică (pentru cococococo):

Ba da, am follow de la 80 si ceva de pers si multe tweeturi.