| C3R1 a întrebat:

Buna TPU,as dori sa aflu daca oamenii care iti repara pc-ul (gen: deviruseaza, iti instaleaza windows-ul, etc), pot construi si rig-uri de minat. Ca pe viitor sa stiu si eu cum se construiesc

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Lol, ce intelegi prin ring de minat?!?
sper ca nu placi video ca te injur
cumpara in balarii masini de hash si vezi ca au manual, si sunt mult mai eficiente decat placile video si nu torturezi gamerii... DEGEABA!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Si cum il injuri? Il bagi deunde a iesitlaughing

| Mirel4412 a răspuns:

Un om care iti instaleaza windows-ul poate sa fie 0 pe alte cunostinte, adica poate habar nu are sa schimbe o placuta de ram... Daca ai pus intrebarea asta inseamna ca nu esti foarte mare, deci la varsta ta nu te intereseaza sa minezi, ca e o investitie mare si trebuie sa ai multe cunostinte si idei despre ce faci