| aura36 a întrebat:

as dori sa-mi cumpar Samsung galaxy s3 mini, dar pe multe forumuri cum ar fi acesta:http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t891426 -375.html, se spune ca are semnal slab, e adevarat? sa cred asta? desi doream sa-mi cumpar acest telefon si am auzit lucruri bune despre el; voi ce parere aveti?
dau funda!

9 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Buna,

Am avut si eu pentru o scurta perioada S3 mini si tin sa iti spun ca am fost foarte multumit de el.

Telefonul meu este un iPhone 5 si am avut samsugnul o saptamana, pana cand a venit de la reparat iphone-ul.

Tin sa iti spun ca nu are nicio problema cu semnalul. asa ca nu e cazul sa te iei dupa toti "cunoscatorii". Iti recomand totusi sa intri aici http://bit.ly/16PCax6 si sa citesti comentariile celor care l-au cumparat de pe respectivul magazin.

Sigur te va ajuta sa iti faci o parere.

| aura36 explică (pentru maryusmono):

Mersi mult, dar tu de unde ai cumparat telefonul, tot de la eMAG?

| Vlad5631 a răspuns:

Nu te lua dupa fourumuri, am avut galaxy s2, 3 mini iar acum am iphone 4s si s3 mini este foarte foarte bun din toate privintele.

| aura36 explică (pentru Vlad5631):

Sigur la s3 mini ai avut probleme cu semnalul?straight face

| aura36 explică (pentru Vlad5631):

Si daca mi s-ar intampla si mie asta ar putea rezolva garantia asta\as putea sa-miiau banii inapoi?

| Vlad5631 a răspuns:

Nu am spus ca la s3 mini am avut probleme cu semnalul, ba chiar din contra, functiona foarte bine, ti-l recomand cu cea mai mare placere happy su nu nu ar rezolva garantia asta, dar nu o sa ai problema asta, adica cel putin eu, nu am avut-o big grin

| aura36 explică (pentru Vlad5631):

Si daca eu as fi acea persoana din 1000 care are problema asta, s-ar putea repara(la un service) sau inlocui(de ex: daca il iau de la eMAG)
si de ce garantia nu repara asta?
PS:de unde ai luat telefonul? de la ce magazine?
big grin merci mult

| xDytzux a răspuns:

Salut,iti spun eu cu cea mai mare sinceritate ca nu o sa ai vreo problema cu semnalul la S3 mini, eu stau la "sat" si nu am probleme cu el happy

| CATALINALIN a răspuns:

Nu este adevarat...s3 mini este un telefon foarte bun din orce punct de vedere, semnalul se comporta foarte ok....nu te lua dupa forumuri.